facebook

Обмін полоненими відбудеться? У Росії озвучили дату

У мережі з’явилася інформація, що президент України Володимир Зеленський анонсував обмін полоненими з Росією в ніч на суботу, 7 вересня.

Інформацію поширив російський “Інтерфакс”, посилаючись на відповідний пост нібито в Twitter глави держави. Як виявилося, ЗМІ використовувало заяву, яке оприлюднили з неофіційного акаунту.

У зв’язку з можливим завершенням процесу обміну найближчим часом OBOZREVATEL веде текстову трансляцію того, що відбувається, онлайн.

22:00 – Російські ЗМІ, які блискавично поширили некоректну інформацію, виправдалися. Так, наприклад пропагандистський ресурс RT, пояснив прокол, написавши: “Вечір п’ятниці такий вечір п’ятниці”.

21:46 – “Интерфакс” поширив дані про завершення обміну, посилаючись на Зеленського. “Всі, кого повинні обміняти, станом на 18:00 п’ятниці доставлені в пункти обміну”, – процитувало видання. Стверджується, що Україна і Росія домовилися про формулу “35 на 35” або “42 на 40”.

Читайте також:  "Якщо ви читаєте це, значить мене вже немає": з'явилася книга одкровень про останні дні Фріске

18:00 – Про те, що обмін може відбутися 7 вересня, заявив адвокат росіян Валентин Рибін. За даними правозахисника, в пункт збору осіб, які беруть участь в обміні, станом на 16.45 6 вересня доставили всіх ув’язнених, крім одного – Руслана Гаджиєва.

Також адвокат розповів, що Зеленський помилував 12 росіян, однак указ глави держави поки не був оприлюднений.Категорії: