ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВИСТУПИВ ІЗ ЗАЯВОЮ ПО ДОНБАСУ (ВІДЕО)

На переговорах в «нормандському форматі» домагатимуться розведення сил по лінії Золоте-Петровське, аж до повного припинення війни.
Президент Володимир Зеленський виступив в аеропорту «Бориспіль» після прильоту звільнених в Росії українців, передає УНН.

Він заявив, що наступний етап обміну буде відбувається за формулою “всіх на всіх”, пише «Країна».

«Всіх вітаю з поверненням наших героїв. 7 серпня 2019 року в нас відбулася телефонна розмова з Путіним. Ми домовилися про перший етап припинення війни і повернення наших територій. Ми домовилися, що протягом місяця ми повинні працювати потужно і повернути наших хлопців додому », – зазначив він.

Наступним кроком Зеленський назвав повернення української території і припинення війни.

«Мені здається, ми все зробили перший крок. Він був дуже складним. Мені здається, і я впевнений, ми знаємо, що робити далі. Далі ми будемо зараз говорити. Як ви бачите. Є не просто розмови, є результат. Далі ми будемо наближатися до часу повернення всіх наших полонених і продовжувати вже в Мінському процесі розведення військ в два етапи: Золоте-Петровське, перш за все, а потім розводка по всій території і вже припинення вогню в повне припинення війни. Після цього складний етап, ми віримо в це разом з вами, разом з усією країною – ми повернемо не тільки людей, і наші території », – сказав Президент.

Читайте також:  Не дозволила собі допомогти… У Сумах студентка вистрибнула з вікна гуртожитку. Подробиці

Видання «Країна» також повідомило, що Зеленський зняв з руки жовті браслети, які він носив на знак солідарності з полоненими моряками до звільнення.