facebook

“Зеленський переконав Путіна!” Звільнений в’язень Кремля розкрив всю суть обміну

Український журналіст Роман Сущенко, звільнений із російської в’язниці 7 вересня, розповів, що підготовка до обміну полоненими почалася в РФ о 4 ранку, виїзд політв’язнів – о 10:00.

При цьому по дорозі до Внуково українців провезли через всю Москву, проїжджаючи Кремль. Про це передає кореспондент OBOZREVATEL (щоб подивитися відео, поскрольте новину вниз).

У першому коментарі після трирічного полону Сущенко подякував президенту України Володимиру Зеленському, який “не поступившись національними інтересами, знайшов потрібні слова і переконав лідера частини росіян піти назустріч і здійснити акт гуманізму”.

“Сьогодні ми стали свідками здорового глузду. 7 вересня для мене і моєї сім’ї – особливий день: українська держава повернула нас додому”, – сказав колишній політв’язень.

Він додав, що Україна продемонструвала чітку, виважену і спадкову політику захисту прав своїх громадян, а також прихильність до демократичних, цивілізованих принципів розвитку.

“Зеленський сьогодні зробив щасливими 35 українських сімей. Але його слухають і дивляться ще близько 100 сімей. Закликаю продовжити цей успіх і повернути батькам їх дітей, чоловіків”, – зазначив він.

Роман #Сущенко перший коментар і враження після трьохрічного російського полону:- перше що зроблю – поїм кавунів. Солодких- скільки раз висвітлював роботу Атонова на Лє Бурже.. А тут на Ан148 летів – літачок скажу вам супер!- готувати до обміну почали з 4 ранку. Виїзд відбувся в 10.00. При цьому по дорозі у Внуково провезли через всю Москву – повз Кремль, Зарядье…- сьогодні ми стали свідками здорового глузду. 7 вересня для мене і моєї родини – особливий день: Українська держава повернула нас до дому- дякую президенту #Зеленський, який не поступившись національними інтересами, знайшов потрібні слова і переконав лідера частини (!) росіян піти назустріч і вчинити цей акт гуманізму. – дякую президенту #Порошенко за те, що він розпочав цей процес, об'єднав світову та європейську спільноти. І три роки підтримував мою родину.- Українська держава продемонструвала, що вона прихильна демократичним, цивілізованим принципам розвитку. Вірність загальнолюдським принципам- сподіваюсь, що це початок великих зрушень в переговорному процессі- радий, що Україна демонструє чітку, виважену та спадкову політику захисту прав своїх громадян- Зеленський сьогодні зробив щасливими 35 українських родин. Але його слухають і дивляться ще біля 100 родин. Закликаю продовжити цей успіх і повернути батькам їх дітей, чоловіків

Gepostet von Solovey Igor am Samstag, 7. September 2019

Читайте також:  "Капітуляція вже відбулася!" В "Слузі народу" пояснили суть "формули Штайнмаєра"