Лікарі говорили, що у мене не буде дітей, але після ночі з незнайомцем я завагітніла двійнятами

Мої малятка — найкращий подарунок на день народження.

Моніка Ділан з Медуей (Великобританія) була просто в розпачі — лікарі в черговий раз підтвердили, що її шанси завагітніти дорівнюють нулю. Щоб трохи розвіятися, жінка відправилася в середземноморський круїз і, познайомившись з чоловіком, провела з ним всього одну ніч. А повернувшись додому, Моніка з подивом і радістю виявила, що у неї буде дитина. Та не одна, а двійня.

Лікарі чесно попередили: зачати природним шляхом не вийде
Про те, що у неї проблеми з фертильністю, Моніка Ділан знала давно. Ще кілька років тому під час обстеження виявилося, що у неї дисфункція яєчників і вони виробляють недостатню кількість фолікулів. Тому лікарі чесно попередили: зачати природним шляхом вона не зможе. Єдиний вихід — ЕКО.

Але вдаватися до штучного запліднення жінка не поспішала. По-перше, тому що в глибині душі все ще сподівалася, що зможе завагітніти сама. А, по-друге, жоден з чоловіків, з якими вона зустрічалася, чомусь не виявляв бажання стати батьком.

В кінці травня 2018 року, коли Моніці виповнився вже 41 рік, вона в черговий раз відправилася на медичне обстеження. Але дива, на яке жінка так сподівалася, знову не відбулося: лікарі тільки підтвердили, що її шанси завагітніти дорівнюють нулю.

«Кращий спосіб заспокоїтися — це морська подорож»
У повному розпачі Моніка поділилася своїми проблемами з найкращою подругою Анітою Брістоль.

«Щоб заспокоїтися після такої звістки, тобі потрібно обов’язково змінити обстановку. І найкращий спосіб, який я знаю — це морська подорож»- сказала 38-річна Аніта.

Сказано зроблено! І незабаром обидві подруги вже піднімалися на борт теплохода, що відправляється в круїз по Середземному морю.

«Наша подорож було просто приголомшливою. Я дійсно чудово відпочила і розвіялася. Правда, я все одно пам’ятала про свої проблеми. Тому, прогулюючись по Риму, не забула кинути пару євро в знаменитий фонтан Треві. І загадала собі дитину»- згадує Моніка.

Романтичний вечір плавно перейшов в романтичну ніч
Буквально через день після відвідин Риму, Моніка і Аніта познайомилися на теплоході з двома привабливими молодими чоловіками.

«Нові знайомі запросили нас на вечерю. Пам’ятаю, Аніта дуже прискіпливо вибирала мені наряд і цілу годину витратила на макіяж. Напевно, я і правда виглядала на всі сто, бо мій супутник не відходив від мене весь вечір і між нами безумовно спалахнула іскра» — продовжує Моніка.

Читайте також:  Теpміново! «Встала і пішла геть звідси!» Відому співачку жорстоко побили в салоні краси (фото+відео)

Цілком природно, що романтичний вечір з випадковим знайомим плавно перейшов в романтичну ніч. При цьому, за словами Моніки, випито було стільки, що про контрацепцію ніхто з них навіть не згадав.

«Тест показав дві смужки. У мене буде дитина»
Повернувшись з круїзу Моніка відразу відчула себе погано — її часто нудило (особливо вранці) і паморочилося в голові. Але дівчина була впевнена, що це наслідки тривалого перебування на морі і не турбувалася.

«Нудота не проходила і кілька разів була блювота. Тоді я подумала — а раптом це вагітність, і купила тест. І, о Боже, він показав дві смужки! У мене буде дитина! Це було просто диво!»- каже Моніка.

«Лікар сказав: ось одна, а ось інша, і обидві дівчинки»
Але на цьому дива не закінчилися. Коли через кілька тижнів Моніка прийшла на УЗД, лікар повідомив їй, що у неї в животі не одна дитина, а двійня.

«Я думала, що це жарт. Але лікар повернув до мене екран і показав: дивись, ось одна, а ось інша. І, здається, обидві дівчинки».

Відійшовши від шоку, Моніка насамперед повідомила радісну новину Аніті, а потім зателефонувала своєму випадковому знайомому, батькові її дітей.

«Він сказав, що, хоча наші відносини закінчилися, він поважає моє право мати дітей і буде по можливості мені допомагати» — каже Моніка.

«Мої малятка — найкращий подарунок на день народження»
У перші два триместри вагітність протікала нормально, але на 37 тижні при огляді виявився розрив однієї плаценти. Лікарі прийняли рішення робити екстрений кесарів розтин.

І ось 5 січня 2019 року, за два дні до того, як Моніці виповнилося 42 роки, на світ з’явилися дівчатка-близнючки Афіна і Луна, кожна вагою 5 фунтів і 5 унцій (близько 2,4 кг).

«Мої малятка стали найкращим подарунком, який я коли-небудь отримувала на день народження. Вони такі красиві, що я просто очей не можу відірвати. Я розумію, що бути матір’ю-одиначкою не дуже весело, але сподіваюся, що мої дочки не дадуть мені розслабитися і змусять завжди бути в тонусі»- каже молода мама.

А ще, за словами Моніки, вона не втомлюється говорити спасибі Аніті, що благословила її на нічну пригоду, у якої виявилося таке чудове продовження.

Ви вірите в такі дива?