facebook

У Зеленського оцінили можливість нового обміну

Президент поставив завдання, щоб процес подальшого обміну відбувався дуже швидко, каже його радник.
Влада працюють над можливістю проведення нового обміну полоненими з Росією до кінця поточного року. Про це заявив помічник президента Андрій Єрмак.

“Президент поставив чітке завдання всім, щоб все це відбувалося дуже швидко. І може навіть з ще більш швидкою динамікою”, – розповів помічник Володимира Зеленського.

Єрмак наполягає, що Зеленський особисто домовлявся про звільнення українців з Росією.

“Президент домовлявся про цю кількість і цих людей. Наскільки мені відомо, ніяких додаткових переговорів зі зміни прізвищ і так далі не було. Ви розумієте, що це була велика спецоперація, деталі якої ми не можемо розкривати. Але можу сказати, що в основі всього була домовленість двох президентів “, – сказав він.

Читайте також:  “Постраждає кожен десятий”: На Україну чекає комунальний армагедон

Також Єрмак повідомив, що Зеленський особисто контролював підготовку до звільнення людей і був обізнаний про процес до деталей. За його словами, ніяких змін в домовленостях президентів України і РФ за взаємною звільнення ув’язнених не було.

Відповідаючи на питання, який тон розмови президента РФ Володимира Путіна із Зеленським, Єрмак сказав: “За той термін, який я бачу, а я буваю на багатьох переговорах, позиція нашого президента, ставлення до нього, його вміння вести переговори, не передбачає, щоб хтось з ним вів неввічливо. Це був рівний розмову двох президентів “.