У Зеленського перерахують пенсії українцям: кому слід відкривати кишені ширше

Законодавством України передбачена доплата пенсіонерам за понаднормовий стаж. Про це пише видання офіційне Фіскальної служби України “Вісник”, передає Politeka.

Статтею 28 Закону України від 09.07.2003 р. № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» встановлено, що за кожний повний рік страхового стажу понад 35 років чоловікам і 30 років жінкам пенсія за віком збільшується на 1% розміру пенсії.

Крім того, уточнюється, що доплата не може перевищувати 1% мінімального розміру пенсії за віком, яка нараховується у відповідності зі ст. 27 зазначеного Закону.

Пунктом 41 Прикінцевих положень Закону № 1058 збережено встановлення мінімального розміру пенсії за віком і доплату за понаднормовий стаж за наявності у чоловіків 25 років, а у жінок 20 років страхового стажу. Це стосується тих осіб, пенсії яким призначені до 01.10.2011 р. і після 01.10.2011 р., і не перераховувалися з урахуванням заробітної плати за періоди страхового стажу, набутого після призначення (попереднього перерахунку) пенсії.

Читайте також:  Зеленському нанесли страшний удар! Почали з найближчого оточення. Засудити на роки!

Нагадаємо, в Україні пенсіонерам “відрізали” найважливіші роки стажу.Категорії: