Чоловік Анастасії Заворотнюк пішов: Петро Чернишов зробив важливу заяву

Після екстреної госпіталізації чоловік актриси Анастасії Заворотнюк заявив, що йде з льодового шоу «Руслан і Людмила».
Сьогодні, 13 вересня, зірка серіалу “Моя прекрасна няня” Анастасія Заворотнюк потрапила в реанімацію. Всіма улюблена актриса була екстрено госпіталізована з набряком мозку. Пухлина дала метастази в мозок і її стан різко погіршився. Лікарі приймають рішення про оперативне втручання, але боятися, що Заворотнюк може не пережити операцію.

Анастасія Заворотнюк і Петро Чернишев
Тим часом Петро Чернишов, чоловік хворий на рак Анастасії Заворотнюк, зробив нову заяву. Він йде з льодового шоу “Руслан і Людмила”. Фігурист прийняв таке рішення, так як не може ні про що думати, крім здоров’я своєї дружини. Про це повідомляє видання Super.

Читайте також:  Остання стадія раку: зірка "Моєї прекрасної няні" потрапила до реанімації

На сцені Петра Чернишова замінить Олексій Рогонов. Зараз вся трупа перебуває з гастролями в Туреччині. Петро проводить час поруч з Анастасією.

Анастасія Заворотнюк і Петро Чернишев

Нагадаємо, що Анастасії Заворотнюк діагностував рак головного мозку четвертого ступеня. Пухлина в голові знаменитості неоперабельна. Ймовірною причиною патології лікарі вважають, що процедуру ЕКО, під час якої вводиться ударна доза гормонів. Перші симптоми, за словами інсайдерів, почали проявлятися у Заворотнюк відразу після народження дочки Міли.