Гонтарєва звинуватила Коломойського у підпалі власного будинку: олігарх не стримався

Мільярдер Ігор Коломойський навіть збирається подати в суд

У вівторок, 17 вересня, під Києвом спалахнув будинок ексглави НБУ Валерії Гонтарєвої. Сама колишня очільниця НБУ розповіла подробиці інциденту. Раніше вона також звинувачувала українського олігарха Ігоря Коломойського у переслідуваннях. Він же у свою чергу доволі жорстко відповів на такі закиди.

Про це пише видання POLITEKA.

Мільярдер Ігор Коломойський навіть збирається подати в суд на Валерію Гонтареву, яка звинуватила його в підпалі її будинку.

“Я зараз консультуюся з юристами, ми на стадії передсудової підготовки”, – так Коломойський прокоментував інтерв’ю Гонтарєвої, яке вийшло напередодні.

Читайте також:  У Дніпрі підпалили хлопчика: з'явилися нові подробиці і фото 18+

Коломойський уточнив, що захищати свою честь і гідність буде в українських судах, а не в судах Великобританії, де зараз живе Валерія Гонтарєва.

“Звичайно, вона ж громадянка України, чого я за нею в інших судах (лондонському, – Ред.) бігати буду”, – додав бізнесмен.
Зазначимо, що постраждалих в результаті пожежі в будинку ексглави Національного банку України (НБУ) Валерія Гонтарєвої під Києвом в с. Гореничі немає. Обставини з’ясовують працівники правоохоронних органів. Відомо, що вогнища загоряння були в різних місцях.Категорії: