Санкції скасували: у Януковича повідомили про несподівану підлість ЄС

Європейський суд скасував санкції Євросоюзу проти українського президента-втікача Віктора Януковича.

Про це у Facebook повідомив прессекретар сина колишнього гаранта Олександра Януковича Юрій Кірасир.

“Рішення Європейського суду від 24 вересня 2019 року про скасування санкцій стосовно експрезидента України Віктора Януковича за 2018-2019 роки є підтвердженням незаконності та безпідставності їхнього введення органами ЄС і вагомим приводом для їхнього якнайшвидшого повного скасування і реабілітації В.Ф.Януковича як незаслужено постраждалого від політичних переслідувань як в Україні, так і в Європейському Союзі”, – йдеться у повідомленні.

Кірасир додав, що раніше Генеральна прокуратура України офіційно підтвердила, що Янукович не є обвинуваченим у скоєнні будь-якого економічного або корупційного злочину.

У коментарі “ІУ” Кірасир уточнив, що відповідне рішення ухвалив Європейський суд загальної юрисдикції (Люксембург).

“Рішення Оболонського суду щодо Януковича наразі оскаржується в апеляційній інстанції, при цьому сам судовий процес уже названий в офіційних звітах міжнародних правозахисних організацій “політично мотивованим”, що відбувся із масою грубих процесуальних порушень. Своїм нинішнім рішенням Європейський суд остаточно підтвердив необґрунтованість раніше висунутих звинувачень політичних опонентів Януковича”, – зазначив він.

Читайте також:  “Ніби з казки про Попелюшку”: Володимир Зеленський привіз дружину до фантастичного замку

Також Кірасир додав, що адвокати Януковича домагатимуться притягнення до кримінальної відповідальності всіх, хто був “причетний до організації його політичного переслідування і фальсифікації справ щодо нього, і відновлення справедливості”.

Раніше адвокат Віталій Сердюк заявив, що Віктор Янукович, який втік у 2014 році у Росію, має намір повернутися в Україну.

ЕВРОПЕЙСКИЙ СУД ОТМЕНИЛ САНКЦИИ ЕС В ОТНОШЕНИИ ПРЕЗИДЕНТА В.Ф. ЯНУКОВИЧА Решение Европейского суда от 24.09.2019г. об…

Gepostet von Yury Kirasir am Dienstag, 24. September 2019Категорії: