Український заробітчанин вистрибнув з 18 поверху і впав на свого земляка в Польщі: один загинув, інший – у важкому стані

У Варшаві 26-річний чоловік ймовірно скочив з вікна багатоповерхового будинку у центрі столиці і впав просто на молодого громадянина України, який сидів у цей час перед будівлею. Перший чоловік загинув на місці. Українця у важкому стані госпіталізували. Наразі потерпілий не опритомнів.

Інцидент трапився у неділю ввечері у самому центрі Варшави, пише Польське радіо.

З 18-го поверху багатоповерхівки по вулиці Свєнтокшиській, перед самим перехрестям із вулицею Маршалковською, випав 26-річний чоловік. Він впав прямо на іншого чоловіка, котрий сидів на лавці поблизу будинку. 26-річний чоловік загинув на місці. Громадянин України, на якого впав загиблий, без свідомості, з важкими травами голови, був доставлений до лікарні. Лікарі борються за його життя.

Читайте також:  “Усі чоловіки так роблять”: Кива розповів, чому мастурбував у Раді

Поліція з’ясовує усі обставини та причини інциденту. Однак, усе свідчить про те, що йдеться про самогубство. За неофіційною інформацією порталу onet.pl, 26-річний чоловік орендував кімнату у гостелі на одну ніч. Ймовірно він був там сам. Коли поліція зайшла до приміщення, де він перебував, вони побачили відчинене вікно, до якого був приставлений пуф.

Особу 26-річного чоловіка підтвердив його батько. Наразі невідомо, з якого приводу він вирішив позбавити себе життя.

Чоловік, на якого впав загиблий, – це 18-річний громадянин України. За неофіційною інформацією, перед самим падінням із ним на лавці сиділа ще одна особа. Однак за мить до трагедії ця особа пішла з цього місця.Категорії: