Схаменулися. В міністерстві освіти спробують виконати обіцяне Гройсманом

В Україні до другого читання проекту бюджету на 2020 й рік збираються реалізувати механізм підвищення зарплат вчителям.

Повідомляє “Телеграф”.

Міністерства фінансів, освіти і соціальної політики працюють над виконанням вимоги уряду України про підвищення заробітних плат освітянам, науково-педагогам і науковцям.

Про це сказала в коментарі глава Міністерства освіти і науки України Ганна Новосад.

За словами нового глави міністерства, відповідне розпорядження уряду Володимира Гройсмана на підвищення зарплат з 1 січня 2020 не враховувалося в проекті бюджету, схваленому парламентом в першому читанні. У зв’язку з цим, ряд міністерств взялися за розробку варіантів виконання постанови попереднього уряду для того, щоб працівники освітніх установ відчули реальну надбавку до окладу. Новосад заявила, що особисто у неї є деякі варіанти для обіцяного підвищення зарплат.

Читайте також:  Україна вибрала кращого вчителя року

Міністр освіти і науки додала, що відповідне питання буде обговорено на засіданні Кабміну до розгляду проекту бюджету в другому читанні, яке відбудеться 2 листопада. За словами Новосад, міністерства мають намір наблизитися до норм закону, які передбачають розмір зарплат в чотири мінімальні прожиткові мінімуми.

У прийнятому законі “Про освіту” закладена стратегія поетапного підвищення заробітних плат освітянам нижчої категорії до 2023 року в розмірі чотирьох прожиткових мінімумів.Категорії: