Юлія Висоцька відзначила день народження доньки Марії Кончаловської (ФОТО)

Російська телеведуча Юлія Висоцька влаштував пишний бенкет, ймовірно, з нагоди дня народження дочки.
У суботу, 28 вересня, Марія Кончаловська, дочка знаменитої кулінарки і ведучої Юлії Висоцької, відзначила 20-й день народження. Примітно, що в 2013 році сім’я телезірки потрапила у серйозне ДТП, після якого 14-річна Кончаловська сильно постраждала і багато років пролежала в комі.

Юлія Висоцька влаштувала бенкет після дня народження дочки
За непідтвердженою інформацією ЗМІ, дівчинка кілька разів приходила в себе, а нещодавно пішла на поправку. Сама ж Висоцька ці новини ніяк не коментує, а шанувальники щиро вірять, що це так.

«Погода має в своєму розпорядженні до посиденьок. Чекаємо гостей #неділя #меню майже новорічне. #аперитив листкові палички, сирне печиво, оливки. А потім листковий цибульний пиріг, копчений вугор з зеленим яблуком, салат з крабами і домашнім майонезом, качка з яблуками, пюре. На #десерт тонкий яблучний тарт з вершками і ягоди… і спеціально на вимогу найближчих родичів #сукня у вересні, я його практично не знімаю, незважаючи на, м’яко кажучи, прохолодну погоду. У Ростові носила з кедами, в Москві з черевиками та косухою, будинки туфлі… Думаю замовити друге, це скоро до дірок сношу…» – написала Висоцька.

Читайте також:  Тепер дратувати плачем не буде: матір-садистка побила до смерті новонароджену дитину