Потап вперше розповів, чому насправді вирішив повідомити про роман з Настею Каменських

Український продюсер Потап в інтерв’ю Слави Дьоміну поділився подробицями особистого життя.
Настя Каменських і Потап – одна з найкрасивіших і обговорюваних пар українського шоу-бізнесу. За їх життям стежать мільйони користувачів, коментуючи всі їхні спільні фото і виходи в світ. Пара ж із задоволенням підігріває до себе інтерес, підкидаючи цікаві факти з особистого життя на обговорення публіці. 23 травня Потап і Настя зіграли пишне весілля. Пройшло свято в елітному ресторані під Києвом. серед гостей була майже вся шоу-бізнесова тусовка України.

Звичайно і до весілля переважна більшість людей здогадувалися про те, що між колишніми колегами є почуття, але Настя ретельно оберігала своє особисте життя від очей громадськості.

Читайте також:  "Неможливо повірити!" Раптово померла 33-річна популярна українська актриса

30 вересня, на каналі Люкс ФМ вийшло відеоінтерв’ю з Потапом. У ньому провідний Слава Дьомін розпитав продюсера про творчі плани, співпраці з іншими артистами, сина, стосунки з колишньою дружиною та багато іншого. Однією з тем стало питання про чоловіка репера Насті Каменських. Так, Слава дізнався, як Потап зважився розповісти всім про їх відносинах.

Потап відповів, чому вирішив розповісти про стосунки з Настею

“Мені дуже набридло приховувати стосунки. Приховувати стосунки це не красиво по відношенню до жінки і до самого себе. Тому настав момент, коли стало вже дуже сумно, і ми вирішили забацати весілля“, – розповів Потап.Категорії: