“Йолка для Зе”: в Україні масово вийшли проти капітуляції. Фото і відео

Увечері у вівторок, 1 жовтня, активісти влаштували мітинги під Офісом президента і на Майдані незалежності в Києві проти підписання “формули Штайнмаєра”. До столиці приєдналися і інші міста.

Підтверджуючі і відео з’явилися в соціальних мережах (щоб подивитися, доскрольте новину до кінця).

Приводом стала інформація російських ЗМІ про те, що Україна нібито підписала в Мінську гучний план щодо Донбасу і заява президента Володимира Зеленського про узгодження формули. Незважаючи на обіцянку гаранта не здавати країну, активісти назвали такий крок початком капітуляції.

“За даними ЗМІ, українська сторона підписала капітуляційну “формулу Штайнмаєра” на сьогоднішньому засіданні ТКГ в Мінську. Ми вимагаємо пояснень від президента Зеленського – що і на яких умовах було підписано від імені України. Ветерани війни та патріоти ніколи не погодяться на капітуляцію!” – написали в соцмережах перед початком акції.

Стрим майдан

Gepostet von Yan Dobronosov am Dienstag, 1. Oktober 2019

Відзначається, що під ОП прийшли представники “Нацкорпусу”, “Нацдружин” і Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

“На сьогодні ми бачимо чіткий курс на введення миру під впливом Російської Федерації. Я вам скажу як військовий – ми не дамо нинішній українській владі жонглювати словами і здавати території так, як вони хочуть, здавати під нібито розведенням військ, під нібито особливим статусом ОРДЛО, під нібито “формулою Штайнмаєра”, яка повністю підлаштована під РФ, під окупанта”, – зазначив на початку акції керівник Центрального штабу Національного корпусу Родіон Кудряшов.

Читайте також:  У найближчі роки: розвідка озвучила 4 сценарії нападу на Україну

Навпроти будівлі ОП розгорнули банер із написом “Ні капітуляції”. Активісти заявили, що акція – це попередження, і завтра вони можуть точно так само вийти під стіни Верховної Ради.

Станом на 22:00 мітинг під Офісом президента було завершено.

Акція на Майдані Незалежності
На Майдан Незалежності прийшли близько 200 осіб. Незабаром кількість протестувальників з прапорами України та банерами різко зросла.