“Негайно пояснити!”: Тимошенко гнівно звернулася до Зеленського. Загроза для України!

Вчора, першого жовтня 2019 року, український лідер Володимир Зеленський виступив на брифінгу за результатами переговорів ТКГ в Мінську, в ході чого він підтвердив підписання нашою країною «формули Штайнмайера».

Після до нього звернулася лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

На своїй сторінці в соціальній мережі лідер партії Юлія Володимирівна Тимошенко заявила, що партія «Батьківщина» вважає «формулу Штайнмайера» просто неприпустимою для української держави.

Більш того, вона стверджує, що підписання такого документа в столиці Білорусі Мінську є безпосередньою загрозою для національної безпеки, територіальної цілісності, а також суверенітету України. У своєму повідомленні до Зеленського, Юлія Тимошенко зажадала негайних пояснень на рахунок ситуації, що сталася. Політик написала:

Читайте також:  Долар пішов угору: опублікований курс у банках України

«Ми звертаємося до президента з проханням терміново зібрати лідерів парламентських фракцій і докладно пояснити, що підписано в Мінську і на які дії дано згоду».

Нагадаємо, раніше керівник «Нацкорпусу» Білецький та свободівець Сиротюк зібрали на Банковій кілька сотень націоналістів для проведення безстрокової акції під назвою «Ні капітуляції!».

А депутати від “ЄС” та їхні прихильники вийшли з протестом на Майдан.Категорії: