Як виглядає реальна фігура 32-річної Насті Каменських: секрет дружини Потапа розкрито

Співачка Настя Каменських поділилася новими фото, на якому можна побачити її чудову фігуру.
Українська співачка Настя Каменських, яка здобула популярність у складі групи “Потап і Настя”, у свої 32 роки виглядає набагато краще, ніж коли їй було двадцять. Артистка схудла на 20 кг і стала носити відверті вбрання. Тепер її розкішними формами захоплюються мільйони дівчат і намагаються повторити не тільки образи знаменитості, але її фірмове позування на камеру.

“Нам дівчаткам завжди знайдеться поліпшити собі! Я як і багато хто час від часу займаюся самокопанням. Тут би гомілка менше, а тут би підкачати “персик”, а може взагалі поміняти колір волосся. І ця жінка всередині нас ніколи не вгамується. Потрібно завжди йти вперед, працювати над собою, мріяти і досягати, тільки все це треба робити з кайфом за життя”, – ділиться своїми секретами краси Настя.

Читайте також:  Напівгола Каменських схвилювала мережу пікантним фото

А ось і результат, якого Каменських вдалося досягти:

Безумовно, одного позитивного настрою і бажання виглядати ідеально мало. Настя Каменських регулярно займається спортом і стежить за своїм харчуванням. Співачка неодноразово зізнавалася, що останній прийом їжі у неї в 18 годин. Вона відмовилася від солодкого, мучного і жирного. Будь-які смаколики артистка може дозволити собі тільки на відпочинку і в помірних кількостях.

Свого чоловіка Потапа, за якого Настя Каменських вийшла заміж у травні 2019 року, вона теж долучила до занятияем спортом. Пара разом прокидається, снідає і відправляється на пробіжку. У вільний час вони проводять сімейні тренування. Удвох любити спорт набагато легше, ніж одному!Категорії: