Влад Яма вперше розповів про нечесну перемогу Зеленського на «Танцях»

Український танцюрист Влад Яма заявив, що Володимир Зеленський нечесно виграв на «Танцях з зірками».
На каналі Зе Інтерв’юера YouTube вийшло нове відео з Владом Ямою. Анатолій Анатоліч задав танцюристу безліч інтригуючих питань, серед яких і про програш у першому сезоні шоу Танці з зірками. Ведучий запитав, чи вважає Яма чесною перемогу Зеленського.

«Звичайно, ні. Я вважаю, що Вова танцював добре, але на голову нижче Наташі був за всіма параметрами. Крім гумору. Це якщо говорити в цілому про проект. У гуморі він був хорошим, але набагато слабше Наташі», – розповів Влад Яма.

Вся країна бачила, наскільки важливою була ця перемога для Могилевської, тому після поразки танцюрист турбувався, якою ж буде реакція артистки.

Читайте також:  Любила їздити: під Києвом у ДТП загинула відома Instagram-модель (фото)

«Вона була в шоці. Наташа пішла в гримерку і, я пам’ятаю, її не могли виявити ніде ще хвилин 15. Я навіть почав переживати, що там може статися, знаючи її ставлення до всього. Наташа теж розуміла, як вона танцювала. Підтримка глядачів – це одне, але вона пройшла через всі кола цього пекла. За три місяці зробила зі своїм тілом те, що інші роблять роками. Це факт. І вона розуміла, хто краще танцює, не тільки тому що я це кажу. Тому було страшно», – зізнався Яма.Категорії: