У Раді помітили російських журналістів: вимагають пояснень

В кулуарах Верховної Ради України помітили російських журналістів. Розгорівся скандал довкола їхньої акредитації.

Про це повідомив український журналіст Олександр Трохимчук у Facebook.

“У кулуарах парламенту безперешкодно тусять російські журналісти. Причому не приховують цього. Причому поводяться часом відверто нахабно. Питання: а навіщо вони тут і чому їх акредитували?” – обурився він.

Керівниця пресслужби апарату Верховної Ради Ірина Кармелюк підтвердила, що в Раді дійсно були журналісти з Росії. Однак вона порадила звертатися щодо цього питання до СБУ, адже, зазначила, що у Раді немає заборони на акредитацію іноземних журналістів.

“Прошу не перекручувати мої слова – не нами встановлений вхід у будівлі парламенту за документами, що засвідчують особу. По-друге, ми виконавці. Будуть інші рішення щодо акредитації – з радістю виконаємо”, – додала Кармалюк.

Читайте також:  Звільнений політв'язень Гриб пояснив, чому не потиснув руку Зеленському

Також вона відзначила, що вже акредитовано 2300 представників медіа за два місяці.

“Якщо журналісти самі не будуть впливати на процес акредитації, скоро і вам не буде місця – не буде чимось дихати. Активно приєднуйтесь через співпрацю з профільними комітетами. А ми підтримаємо”, – сказала керівниця пресслужби ВРУ.

При цьому, вона уточнила, що жодний росЗМІ не було акредитовано. У Раді, за словами Кармалюк, були росіяни тільки під прапором ВВС і The Washington Post.Категорії: