Радуцький розповів, хто представив Скалецьку Зеленському. І це не він

Міністерку охорони здоров’я Зоряну Скалецьку перед командою Офісу президента представляв помічник Володимира Зеленського — Андрій Єрмак.

Про це голова парламентського комітету з питань охорони здоров’я Михайло Радуцький розповів в інтерв’ю “Українській правді”.

“Андрій Єрмак (представляв Зоряну Скалецьку — Gazeta.ua). Сьогоднішній президент і Офіс президента – я розумію, що важко це почути – але нема в команді прямого лобіювання. Якщо ти знаєш людину і щось про неї кажеш – це слухається. Але все одно рішення приймається не тому, що ти представив цю людину”.

Сам Радуцький представляв іншого кандидата — депутата за 212 округом Максима Перебийноса. Він 20 років працював у клініці “Борис”, президентом якої був Радуцький.

Читайте також:  Зеленський і Богдан в Дніпрі ходили на пиво та мірялися силою(відео)

“Він би був дуже слабким міністром, чесно кажучи. Я це знаю. Він дуже гарний депутат і лікар, але він дуже м’який”.

На посаду міністерки Скалецьку пропонувала фракція “Слуги народу”, вказав голова комітету.

29 серпня під час першого засідання Верховної Ради 9-го скликання нардеп від партії “Слуга народу” Михайло Радуцький вів переписку про кандидатів на пост міністра охорони здоров’я.

Радуцький називає Зоряну Черненко (Скалецьку) “своєю людиною” і різко висловлюється щодо можливого призначення Уляни Супрун.

“Мой человек! Зоряна Черненко” – написав Радуцький.

“А то все п*здят, что Супрун”, – відповів співрозмовник.

“Х*й им в ж*пу!” – відреагував Радуцький.