Що відбувається? У лікарні Заворотнюк почалася паніка. Лікарі такого точно не чекали!

Минулого тижня в редакції популярних інтернет-видань звернулася якась громадянка, яка назвала себе колишньою співробітницею клініки, в якій в даний час проходить лікування Анастасія Заворотнюк.

Жінка заявила журналістам, що недавно звільнилася з лікарні, але перед цим встигла зробити фотографії і відео зі смертельно хворою актрисою.

Вона запропонувала редакціям онлайн-видань купити у неї дані матеріали, проте ніхто з редакторів на це так і не пішов. У підсумку, жінці довелося відмовитися від своєї затії.

Як повідомляє портал dni.ru, жінці, яка зробила фотографії Заворотнюк, загрожує серйозне покарання. А саме, кримінальна справа і навіть тюремний термін.

За інформацією видання, в медичній установі розпочато перевірку за фактом даного епізоду. Зараз в лікарні проводиться вивчення матеріалів з камер спостереження. Також ведеться перевірка відділу кадрів, щоб з’ясувати, хто недавно був звільнений з клініки. Відповідно, це дасть можливість визначити, хто конкретно зробив фотографії, або, по крайній мірі, підтвердити сам факт наявності даних фотографій. Додамо, що офіційно інформація про перевірки поки не підтверджена.

Читайте також:  Онкохвора Заворотнюк роками приховувала це: випливли неочікувані факти з життя актриси

Зрозумівши, що їй може загрожувати реальний тюремний термін, володарка фото і відео вирішила залягти на дно. Після повідомлення, більше жінка на контакт не виходить.

На даний момент новин про стан здоров’я Анастасії Заворотнюк і раніше немає. Багато артистів піднімають цю тему, але ніхто не відає точними даними. Проте, ймовірно, привід для занепокоєння все ж є, так як все більше артистів висловлюються про ситуацію, в якій опинилася зірка серіалу “Моя прекрасна няня”.Категорії: