Еротичний гороскоп на 4 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Водоліям завадять, Овнам час підучитися

Еротичний гороскоп на 4 жовтня Овен
Сьогодні ви відчуєте себе настільки недосвідченими поруч з партнером, ніби ви – підліток. Він зуміє вас гарненько здивувати.

Еротичний гороскоп на 4 жовтня Телець
Сьогодні ваш партнер буде занадто довго переконувати вас, що його еротичні пропозиції можна хоча б розглянути. Прислухайтеся до нього, якщо це не суперечить вашим принципам.

Еротичний гороскоп на 4 жовтня Близнюки

Зірки пророкують, що ви проявите чудеса гнучкості і розтяжки. А от коханий навряд чи зможе вас наздогнати. Пожалійте його трохи.

Еротичний гороскоп на 4 жовтня Рак
Перед тим як влаштовувати скандал з ревнощів, подумайте ще раз. Інакше ваші стосунки можуть закінчитися сьогодні ж. Якщо вам потрібно, починайте.

Еротичний гороскоп на 4 жовтня Лев
Вам довго доведеться доводити партнеру, що ви готові на еротичні безумства. Але насправді, ви просто в жаху. Хоча в підсумку одержите багато задоволення.

Еротичний гороскоп на 4 жовтня Діва
Все, що ви забажаєте, сьогодні збудеться, в тому числі і сексуальні примхи. Можете планувати хоч 20 оргазмів, зірки до вас прихильні.

Читайте також:  “Подивився на маму, видихнув і…”: 4-річний хлопчик помер після уколу. Не встигла витягнути голку

Еротичний гороскоп на 4 жовтня Терези
Ваше небажання чути і розуміти партнера перекреслить всі хороші можливості на цей вечір. Подивіться на ситуацію з його боку.

Еротичний гороскоп на 4 жовтня Скорпіон
Вас притягнуть сьогодні стервозні і конфліктні люди. Тому секс сьогодні буде більше схожий на сутичку хижаків. Не роздеріть один одного.

Еротичний гороскоп на 4 жовтня Стрілець
На роботі у вас складеться особлива сексуальна аура. Може вас захоче хтось із колег, а може це сам процес роботи почав збуджувати вас.

Еротичний гороскоп на 4 жовтня Козеріг
Ніжність, уважність і трохи спритності рук – ось коктейль, який змусить нового сексуального партнера про все забути в ваших обіймах. Ви зможете його приручити.

Еротичний гороскоп на 4 жовтня Водолій
Сьогодні ваші любовним іграм може щось перешкодити. Якщо поставитеся з гумором, то це зіб’є ваш настрій тільки на секунду.

Еротичний гороскоп на 4 жовтня Риби
Вам завадить в інтимних справах своя ж гординя. Вам навіть компліменти говорити не можна, інакше ви відразу надягнете корону і відмовитеся її знімати.Категорії: